IT Destek ve Bakım Anlaşması

     Günümüzde teknoloji hayatımızın olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. Gerek günlük hayatta gerek iş hayatında mutlaka güncel teknolojiyi kullanıyoruz. Özellikle iş hayatında bilgisayarlar ve mobil cihazları etkin bir şekilde kullanıyoruz. İş içerisinde kullanılan sistemler, mail aygıtları, evrak çıkarmak için kullanılan yazıcılar bir teknoloji ekosistemini oluşturuyor. Bu cihazlarda ne kadar iyi ve son model olursa olsun, mutlaka bir arıza veriyor, güncelleme istiyor ya da sistemsel sorunlarının giderilmesi gerekiyor. İnasya Bilgi Teknolojileri, bünyesinde bulundurduğu hizmetlerden biri olan IT Destek Anlaşması’yla, bu sorunlarınızı geçici değil kalıcı bir şekilde çözerek, gerekli kontrolleri yapıyor ve sürekli sorunsuz bir hale dönüştürüyor.
     IT Destek Anlaşması’nı özetleyecek olursak, işinizde kullandığınız tüm teknolojik cihazların, her türlü teknik arızasını ve sistemsel sorunlarını, yerinde destekle çözüme kavuşturma adına işveren ve tarafımızdan yapılan karşılıklı sözleşme olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu anlaşma sadece bakım ya da sorun çözümü değil, sürekli kontrol ve iyileştirme anlamına da geliyor. Ayrıca işinizi geliştirme adına sizlere yardımcı olacak her türlü detayı belirleyerek güncel çözümler sunuyoruz. Kaliteli IT kadromuzla işinizi uzman ellere teslim ederek sorunsuz bir şekilde, ara vermeden faaliyetlerinize devam edebilirsiniz.
     IT Destek Anlaşması kapsamında yaptığımız işlemler, her bilgisayar için arıza ve sistemsel sorunların çözümü, kurumsal mail hizmetleri, veri güvenliği, e-posta kurulum hizmetleri, server kurulumları ve güvenliğin sağlanması, yüksek kapasiteli hosting hizmetleri, her türlü sistem kurulumu ve teknik destekleri olarak sayabiliriz. Sadece teknik değil kurumsal çözüm hizmetleri de tarafımızdan sağlanmaktadır. Antivirüs korumasıyla güvenli bilgisayarlar ve güvenli ağlar oluşturarak, e-posta servisleri gibi iyileştirme ve sistemlerin çözüm ortağının işine uygun bir şekilde dönüştürülmesi adına en doğru işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Hiçbir işveren kronikleşmiş sorunların işini yapamaz hale getirmesini istemez. Sorunlara gündelik çözümler ise kısa vadede iş görse de uzun vadede kanayan bir yara haline gelir. Anadolu Yakası It Destek Anlaşması sayesinde tüm iyileştirmeleriniz gerçekleştirilerek, sorunlar kökten çözüme kavuşur. İşinize çağ atlatmakta sadece siz değerli müşterilerimize kalır.
    


Bakım Anlaşması?

     Bilgi Teknolojileri, kurumsal dünyada adını artık sıkça duymaya başladığımız kavramlardan biri. Dijital hayatın her işimizi kapladığı bu zamanlarda çokça ihtiyaç duyuyoruz. İşimizin devamlılığı ve gerekliliği sağlıklı çalışan iş sistemlerine sahip olmak için bir bilgi işlem servisine ihtiyaç duyuyoruz. Bu ihtiyacı çoğu zaman bir bilgi işlem personeliyle çözmeye çalışsak da çok daha komple bir servis işlerin çok daha hızlanmasına ve doğru şekilde yapılmasına olanak sağlar. İşte İnasya Bilgi Teknolojileri bu konuda sizlere yardımcı olacak Bakım Anlaşması içeriklerini sunmaktan mutluluk duyuyor. Bu anlaşma sayesinde arıza ve bakım hizmetlerimiz cihazlarınızın sorunsuz çalışması için her gün her saat sizlere yardımcı oluyor.
     Bakım Anlaşmasını kısa tanımamız gerekirse, işini kaliteli yapan ve farklı uzmanlıklara sahip ekibimizin, işinizde bilgi teknolojilerini geliştirmek ve sorunları çözmek amaçlı verilen hizmetler bütünü adına yapılan sözleşmedir. Teknolojiyi çok fazla kolu olan bir bütün olarak tanımlayabiliriz. Dolayısıyla bu işlemler için alınacak bir personel her zaman sorunu çözmeyecektir. Bu yüzden tüm hizmetlerin içinde yer aldığı bir paket işlerinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Periyodik olarak bakımların gerçekleşmesi, iş esnasında işi aksatmayacak çözümler ve bakımlar hiçbir işi sekteye uğratmayacak, hem zamandan hem maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacaktır.
     Bakım Anlaşması çerçevesinde, tüm bilgisayarlar için periyodik bakım hizmetlerimiz mevcut. Ayrıca Antivirüs hizmetleri ve güncellemeleri, otomatik bilgi yedekleme hizmetleri, server kurulumları, periyodik kontrolleri ve teknik destek işlemleri, Office 365 ve bulut servisleri hizmetleri veriyoruz. Veri yedeklemesi ya da sorunlu durumlarda veri kurtarma işlemlerinin yanı sıra, DNS ve hosting hizmetleri de anlaşmamızın içerisinde yer alıyor. Network ağı oluşturma, kurulum, hız, destek ve geliştirme, dolayısıyla aklınıza gelebilecek ve eklemek istediğiniz tüm bilgi teknolojileri işlemlerinde yanınızda yer alıyoruz. İstediğiniz saatte cihazlarınıza uzaktan bağlanarak sorunlara aynı anda müdahale sağlayarak işinizin aksamasını engelliyoruz. Dolayısıyla sorunlara anında çözümle sizlere kendinizi özel hissettiriyoruz. İşinizin teknik tarafında çıkan sorunlarınıza anında müdahale edildiğini bilmeniz sizlerin de rahat etmesini sağlayacaktır.

Bizimle iletişime geçerek,

Ücretsiz Teklif Alabilirsin.