Dış Kaynak (Outsourcing)

ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize anında cevap üretmekle kalmayıp..

Günümüzde firmalar temel faaliyet alanlarına odaklanmak için profesyonellik gerektiren ve yatırım maliyeti daha cazip olan koşullara yönelmektedirler.  Dış kaynak kullanımı (outsourcing) bu profesyonel hizmetin asıl faaliyet alanı Bilgi teknolojileri olan profesyonel firmalar tarafından istihdam edilen personelin firmanızda görev alması anlamına gelmekte ve böylece size kendi faaliyet alanınızın ihtiyaçlarına odaklanma imkanı sağlamaktadır. Bu hizmeti sürekli olarak veya haftanın belli günlerinde talep edebilirsiniz. Personelin tüm istihdamı İnasya tarafından karşılanacak ve firmanızda bulunduğu süreç boyunca İnasya tecrübe ve desteği hizmetinizde olacaktır.

İnasya tarafından firmanızda görevlendirilen personel hizmetimizle ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize anında cevap üretmekle kalmayıp, dolaylı olarak bilgi teknolojileri için personel istihdam maliyetlerinizi, yönetim giderlerinizi düşürmek ve verimliliğinizi arttırmayı hedeflemekteyiz.

Önem verdiğimiz bir diğer konu da şirket saygınlığının korunması olduğundan, personelimizin firmanızda görev yaptığı süre boyunca firmanızın menfaatlerini koruması, sizin müşterilerinize de sizin gösterdiğiniz özeni göstermesi, optimum uyum içerisinde çalışması esastır.